Yhteystiedot

Seinäjoen Sisu (y 0226467-5)

Keskuskatu 17 B 17
60100 SEINÄJOKI

Puh. 044 982 6005 (toimisto/Jarkko Tenkula)
toimisto@seinajoensisu.fi (toimisto/puheenjohtaja & sihteeri)
Näytä Seinäjoen Sisun toimisto, 2 krs. suuremmalla kartalla

V.U.S. Seinäjoen Sisu ry / hallitus 2021

  • puheenjohtaja Marjo Saranpää p.050-3022992, marjo.saranpaa(at)9lives.fi
  • varapuheenjohtaja Jari Hakala p.0500-666103, jarihakala(at)luukku.com
  • sihteeri Taija Luoma p.0500-564394, taija.luoma(at)seinajoensisu.fi
  • taloudenhoitaja Jarkko Tenkula p.044-9826005, jarkko.tenkula(at)gmail.com
  • jäsen Orvo Kovero, p.040-7539221, orvo.kovero@gmail.com
  • jäsen Mikael Luotola p.050-3116600, mikael.luotola(at)netikka.fi
  • jäsen Saku Kaunismäki, p.040-5390947, saku.kaunismaki20(at)gmail.com
  • jäsen Harri Isomäki, p.050-5575585, harri.isomaki@gmail.com
  • jäsen Seppo Salmi, p.040-7409377, seppo.salmi(at)epshp.fi

Lajien yhdyshenkilöt ovat:

  • futsal, Annemari Keltamäki, p.040-7535018
  • jalkapallo, Annemari Keltamäki, p.0407535018
  • keilailu, Orvo Kovero puh. p.0407539221
  • painonnosto, Saku Kaunismäki p.0405390947
  • pöytätennis, Kari Jokiranta, kari.jokiranta@seamk.fi, p.0408302196
  • sulkapallo, Harri Isomäki p.0505575585
  • tennis, Jari Hakala p.0500666103
  • tanssi, Taija Luoma p.0500564394

Muun toiminnan yhdyshenkilöt ovat

  • nuorisotoiminta (leirit, retket yms.), Jarkko Tenkula, p. 0449826005