Yhteystiedot

Seinäjoen Sisu (y 0226467-5)

Keskuskatu 17 B 17
60100 SEINÄJOKI

Puh. 044 9826005 (toimisto/Jarkko Tenkula)
Näytä Seinäjoen Sisun toimisto, 2 krs. suuremmalla kartalla

V.U.S. Seinäjoen Sisu ry / hallitus 2019

  • puheenjohtaja Taija Luoma p. 0500-564394, taija.luoma(at)seinajoensisu.fi
  • varapuheenjohtaja Jari Hakala p.0500- 666103, jarihakala(at)luukku.com
  • sihteeri Annemari Keltamäki p. 040-7535018, annemari.keltamaki(at)seinajoensisu.fi
  • taloudenhoitaja Jarkko Tenkula p.044-9826005, jarkko.tenkula(at)gmail.com
  • jäsen Orvo Kovero, orvo.kovero@gmail.com
  • jäsen Marjo Saranpää, marjo.saranpaa(at)9lives.fi
  • jäsen Nea Kunto, nea.kunto(at)gmail.com
  • jäsen Saku Kaunismäki, saku.kaunismaki20(at)gmail.com
  • jäsen Harri Isomäki, harri.isomaki@gmail.com
  • jäsen Seppo Salmi, seppo.salmi(at)epshp.fi

Lajien yhdyshenkilöt ovat:

  • futsal, Jarkko Tenkula p.044-9826005
  • jalkapallo, Annemari Keltamäki, 0407535018
  • nappulatoiminta jalkapallo, Taija Luoma 0500-564394
  • keilailu, Orvo Kovero p.040-7539221
  • painonnosto, Saku Kaunismäki p.040-5390947
  • pöytätennis, Kari Jokiranta, kari.jokiranta@seamk.fi, p.040 8302196
  • salibandy, Jarmo Lehto, jarmo.h.lehto@student.jyu.fi, p. 0505244812
  • sulkapallo, Harri Isomäki p.050-5575585
  • tennis, Jari Hakala p.0500-666103
  • tanssi, Taija Luoma p. 0500-564394

Muun toiminnan yhdyshenkilöt ovat

  • kunto- ja terveysliikunta (perheliikunta), Jarkko Tenkula p.044-9826005
  • nuorisotoiminta (leirit, retket yms.), Nea Kunto, p. 050-3747204